3 grudnia 2013

David & Sandy (1987, Zięba/Stanisławski)


Mój najnowszy felieton z cyklu "Reaction Shot" poświęciłem kultowej animacji mojego dzieciństwa, filmowi David & Sandy. Zapraszam do lektury.

12 komentarzy:

 1. Paulina Pilarczyk4 grudnia 2013 21:06

  Bardzo ciekawy blog. Proszę mi tylko powiedzieć, czy od maja do grudnia nie pojawiały się żadne wpisy, czy z jakichś powodów coś mi się nie wyświetla ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :-) Potwierdzam, miałem przerwę w postach, ale to nie znaczy, że byłem nieaktywny. Zapraszam na swojego fanpage'a, którego uaktualniam prawie codziennie:

   https://www.facebook.com/ostatnifotel

   Usuń
  2. Paulina Pilarczyk4 grudnia 2013 22:56

   No to miałam szczęście, bo po raz pierwszy trafiłam tu dwa dni temu, czyli 2 grudnia... :) Dziękuję za link do fejsbuka, wyprzedził mnie Pan, bo chciałam właśnie dopytać, czy jest jakieś miejsce, gdzie pojawiają się powiadomienia o nowych wpisach. :) Na pewno zajrzę. :)

   Usuń
 2. Dziękuję! :-) Potwierdzam, miałem przerwę w postach, ale to nie znaczy, że byłem nieaktywny. Zapraszam na swojego fanpage'a, którego uaktualniam prawie codziennie:

  https://www.facebook.com/ostatnifotel

  OdpowiedzUsuń
 3. Pełną lekturę oczywiście przeczytałem. Bardzo przyjemny tekst. Komentarz zostawię jednak tutaj. Rok 87 to też i moje dzieciństwo, jednak Davida & Sandy pamiętam jak przez mgłę. Dobrze że trafiłem na ten blog. Zostaję i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za obecność i zachęcam do lektury kolejnych postów!

   Usuń
 4. Paulina Pilarczyk5 grudnia 2013 21:47

  Ja, przyznam szczerze, nigdy wcześniej nie trafiłam na Dawida i Sandy’ego. Po przeczytaniu felietonu, z ciekawości, zerknęłam, no i rzeczywiście nie sposób nie zgodzić się z Panem Michałem, że było to coś innego; coś, co mogło się podobać.
  Film jest bardzo zachodni i tę "zachodniość" widać na każdym kroku, co jest w tym wypadku komplementem. Dobrze się go ogląda, jest ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że zainspirowałem do obejrzenia :-)

   Usuń
 5. Mnie się wydaje, że byłem na tym blogu już kiedyś, ale nie mogę znaleźć tego wpisu, który wówczas przeczytałem, to była bodajże recenzja "Pretty Poison" z Perkinsem i Weld. Czyżby została usunięta? Czy może coś mi się pochrzaniło?
  :-D

  OdpowiedzUsuń
 6. Mariusz - Masz rację. Post był, ale znalazł się tu przez pomyłkę: omyłkowo zdublowałem własny tekst z innej strony. Mogę wysłać Ci go w wordzie, jeśli chcesz. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie trzeba, ten tekst został chyba opublikowany w magazynie FILM, więc w każdej chwili mogę go sobie przeczytać :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń